بازدید خبر : ۴٢٩٠
٢٠ دي ١٣٩۴ | ساعت ١۴:٠۵:٣٨
مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات فارس تمدید شد
<

مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات فارس تمدید شد

دبیر اجرایی نخستین جشنواره مطبوعات فارس اعلام کرد: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا دهم بهمن ماه 94 تمدید شد.سید هادی عبدالرحیم زاده  اظهار داشت: تا پایان مهلت اولیه قید شده در فراخوان بیش از هشتاد اثر به دبیرخانه ارسال شد که حجم قابل توجهی از نقاط مرکزی،شمال و شرق استان بوده اند که ....

دبیر اجرایی نخستین جشنواره مطبوعات فارس اعلام کرد: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا دهم بهمن ماه 94 تمدید شد.سید هادی عبدالرحیم زاده  اظهار داشت: تا پایان مهلت اولیه قید شده در فراخوان بیش از هشتاد اثر به دبیرخانه ارسال شد که حجم قابل توجهی از نقاط مرکزی،شمال و شرق استان بوده اند که با توجه به تماس ها و درخواست های مدیران مسئول نشریات و اهالی مطبوعات تصمیم بر تمدید مهلت ارسال گرفته شد.
وی افزود : نخستین دوره جشنواره مطبوعات فارس،به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر لار،معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش ،دانشگاه آزاد اسلامی و موسسه آموزشی مرصاد به میزبانی لارستان در زمستان جاری برگزار خواهد شد .
دبیر اجرایی جشنواره درباره اهداف برگزاری این جشنواره بیان داشت:آموزش اصول استاندارد و ارتقای سطح دانش اهالی مطبوعات ،اخلاق مداری وتبیین جایگاه فارس بعنوان پیشگام عرصه مطبوعات در تاریخ معاصر ایران، از اصول اساسی و محوری برگزاری این جشنواره است .
عبدالرحیم زاده بخش های اعلام شده در فراخوان را در سه قالب حرفه ای، ویژه و پیشنهادی عنوان و بیان کرد : سرمقاله و یادداشت، طراحی و صفحه آرایی،خبر و مصاحبه ،تیتر،عکس و گزارش موضوعات بخش اول است.
وی ادامه داد:تولیدات تحلیلی مندرج در مطبوعات محلی و استانی با موضوع شعار سال دولت و مردم، هم دلی و هم زبانی موضوع بخش دوم و دفاع مقدس، فرهنگ عمومی ،حقوق شهروندی، محیط زیست،میراث فرهنگی و بحران آب موضوعات بخش سوم را تشکیل می دهند.
علاقه مندان به شرکت در این جشنواره به سایت اینترنتی www.larestanfarhang.ir یا به نشانی لار- میدان قبله - اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان- دبیرخانه دائمی جشنواره مطبوعات استان فارس مراجعه کنند.
شماره تلفن این جشنواره نیز 52248026 است.
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه