بازدید خبر : ۵٠٢
١٩ مرداد ١٣٩۶ | ساعت ١٢:٢۴:٢١
 حمایت از برگزاری سالانه جشنواره مطبوعات و رسانه های فارس ؛ در لارستان
نشست رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و مسئولان مطبوعاتی استان با معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
<

حمایت از برگزاری سالانه جشنواره مطبوعات و رسانه های فارس ؛ در لارستان

سه شنبه 17 مرداد ماه جلسه ای با حضور حسین انتظامی معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بهزاد مریدی مدیرکل ، صابر سهرابی رییس کارگروه مطبوعات فارس ، سید علی اصغر رفعت حقیقی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان مدیران مسئول روزنامه های خبر جنوب ، افسانه فارس و عصر مردم در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار گردید...
 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان/ این نشست که در حاشیه مراسم روز خبرنگار برگزار گردید ، اعضا پیرامون مسائل خانه مطبوعات فارس و شعبات زیر مجموعه از جمله نمایندگی خانه مطبوعات لارستان و همچنین جشنواره مطبوعات فارس به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
در ادامه این جلسه ، دکتر حسین انتظامی خواستار فعال نمودن نهاد ها و تشکل های مطبوعاتی و واگذاری این امور به شهرستان ها شد . وی همچنین از تفویض اختیارات به شعبات خانه مطبوعات در شهرستان ها و استقلال مالی و اداری این تشکل صنفی سخن گفت.
سپس سید علی اصغررفعت حقیقی ضمن ارائه گزارش از برگزاری نخستین جشنواره مطبوعات فارس به میزبانی لارستان و همچنین فعالیت های نمایندگی خانه مطبوعات لارستان در طول دو سال گذشته ؛ گزارشی مبسوط از مسائل و مشکلات حوزه مطبوعات و جامعه خبرنگاران همچنین ارتقا نمایندگی خانه مطبوعات لارستان به دفتر مستقل از استان را عرضه داشت که مسئولان استانی و کشوری را مجاب به مساعدت و همیاری بیشتر در این حوزه از فعالیت های فرهنگی شهرستان لارستان نمود.
در این نشست رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان خواستار تخصیص بودجه مستقل وزارتخانه و نیز داوری کشوری جهت برگزاری سالانه جشنواره رسانه و مطبوعات فارس و همچنین بودجه مستقل خانه مطبوعات لارستان  شد که این امر مورد قبول و مساعدت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد قرار گرفت.
گفتنی است لارستان میزبان اولین جشنواره مطبوعات فارس بوده است و به همین سبب دبیرخانه دائمی جشنواره های مطبوعات و رسانه های فارس نیز در این شهرستان دایر است.
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه