بازدید خبر : ٢٩٩
١ شهريور ١٣٩۶ | ساعت ١٣:٠١:٢٠
صالحی فرزند فرهنگ است‌ و حاشیه‌سازی نمی‌کند
جمشید جعفرپور در دفاع از وزیر فرهنگ و ارشاد:
<

صالحی فرزند فرهنگ است‌ و حاشیه‌سازی نمی‌کند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی فرزند فرهنگ است و در زمینه اختلافات فرهنگی حاشیه‌سازی نمی‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان/ جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان و خنج در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در موافقت با سید عباس صالحی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما یک انقلاب فرهنگی بوده، اما دستاوردهای این حوزه کمتر از حد انتظار بوده و سیاست‌زدگی مفرط بر شئون مختلف ما حاکم شده است.
وی با تأکید بر اینکه برای وزارت ارشاد نیازمند به فردی هستیم که از فضای سیاست‌زدگی دور باشد، گفت: دکتر سید عباس صالحی، فرزند فرهنگ است و سابقه حضور طولانی در صحنه‌های مختلف فرهنگ و حضور در مناصبی که سیاست‌های فرهنگی را تدوین می‌کند، از جمله ویژگی‌های وی است.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، مشورت‌پذیری و انتساب به حوزه علمیه و اعتقاد به گفتگو را از دیگر ویژگی‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواند و گفت: آقای صالحی در زمینه اختلافات فرهنگی هیچ‌گاه حاشیه‌سازی نمی‌کند.
جعفرپور با اشاره به برنامه وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی برای توجه به اقتصاد هنر تصریح کرد: برنامه‌های آقای صالحی در صورت حمایت دولت می‌تواند منجر به آفرینش‌های هنری شود.
وی با بیان اینکه صالحی ۴۶ برنامه برای حوزه فرهنگ دارد، خاطرنشان کرد: عموم اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از صالحی حمایت می‌کنند.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در عین حال تأکید کرد: انتظار داریم به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ توجه شده و این سیاست‌ها را با جدیت دنبال کنند و پیگیر تدوین پیوست‌های فرهنگی برای برنامه‌ها باشند.
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه