بازدید خبر : ۶٧۴
٧ شهريور ١٣٩۶ | ساعت ١٣:٣٢:٠٧

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان / عصر یکشنبه ، جلسه ای با حضور ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان ، هیئت موسس و تنی چند از اعضای انجمن گویندگی و دوبلاژ این اداره در محل خانه فرهنگ شماره یک برگزار شد.
در ابتدای این جلسه سید علی اصغر رفعت حقیقی ،ضمن تشریح سیاست های کلی انجمن های تابعه این اداره ، ابعاد و برنامه ریزی جهت بهره گیری ازامکانات موجود در راستای تولیدات رادیویی با تکیه بر زبان و فرهنگ بومی لارستان را بیان داشت.
وی سپس از اقدامات صورت گرفته جهت استقرار رادیو پارک در لار سخن گفت و آن را فرصت مناسبی برای رشد و ظهور استعداد های هنری در شاخه گویندگی و دوبلاژ دانست.
پس از صحبت های رفعت حقیقی ، حاظرین در جلسه به بیان نظرات خود درباره عملکرد یک سال و نیمه این انجمن و مسائل و موانع در برگزاری نخستین جشنواره هنرهای رادیویی لارستان پرداختند.
در انتهای این نشست ؛ سید علی اصغر رفعت حقیقی ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت محمد علی شامحمدی در مدت فعالیت این انجمن ، بهنام بابایی از اعضای هیئت موسس که پیش از این به عنوان مدیر اجرایی معرفی شده بود را به سمت ریاست این انجمن منصوب نمود.
 
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه