بازدید خبر : ۶۶٩
١٨ شهريور ١٣٩۶ | ساعت ١۵:١٠:١٠

روابط عمومی دبیرخانه جشنواره : نمایش "مجلس نرگس" کاری از گروه هنری سکوت لار ، به کارگردانی و بازیگری مرجان افروز ، در هشتمین شب از جشنواره منطقه ای تئاتر لارستان به روی صحنه رفت.
مرجان افروز ، هنرمند جوان لارستانی است که پس از کارگردانی پنج اثر در ژانر کودک و یک اثر در ژانر بزرگسال (دانشجویی) ؛ درام "مجلس نرگس" را بعنوان دومین تجربه کارگردانی بزرگسال روانه این جشنواره نمود . مجلس نرگس ، نوشته دکتر مهدی پوررضاییان استاد روانشناسی و متخصص در نگارش متون سایکودرام است. افروز ، انگیزه اصلی خود از انتخاب این نمایشنامه را ، ارتباط با رشته دانشگاهی و از سوی دیگر تخلیه هیجانات نرگس عنوان می کند.
در نهمین شب از شب های تئاتری جشنواره منطقه ای لارستان ؛ نمایش "برپهنه دریا" کاری از گروه تی توک هرمزگان در تماشاخانه استاد جمالی به روی صحنه رفت . این نمایش جذاب ، نوشته اسلامیر مرژوک است که در آن سه نفر کشتی شکسته، روی کلکی در دریا و به شدت گرسنه ، بسیار دموکراتیوه سعی می‌کنند راهی برای برطرف کردن گرسنگی خود بیابند که این، سرانجام به خورده شدن یکی از آن‌ها ختم می‌شودبهروز عباسی به عنوان کارگردان و عدنان انصاری ، آرمان حسین پور ، حمید رییسی و مهزیار روشن بازیگران این نمایش بودند.
با اتمام نمایش بر پهنه دریا ، اجراهای صحنه ای این جشنواره نیز به پایان رسید. مراسم اختتامیه و معرفی گروه برتر ، راس ساعت 20 شنبه 18 شهریور ماه و مقارن با عید سعید غدیر خم در تماشاخانه استاد جمالی خانه فرهنگ لار برقرار می باشد.
 
نمایش " مجلس نرگس"
 
 
 
 
 
نمایش " بر پهنه دریا"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه