بازدید خبر : ۴٠٣
١٢ مهر ١٣٩۶ | ساعت ١٢:٠۵:٣٧
"زادبوم" پس از نه سال بروی پرده می رود
<

"زادبوم" پس از نه سال بروی پرده می رود

شكست در انتخابات رياست جمهورى، سه نسل خانواده اى از هم پاشيده را كه هركدام در گوشه اى از دنيا روزگار مى گذرانند، دوباره گرد هم مى آورد. آنان در مى يابند كه مشكلات زندگى شان جز با تكيه بر عشق و خانواده اى كه اختلافات را فراموش مى كند و دوباره قدرت مى گيرد، ميسر نيست...
 

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان / این فیلم که در بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمده است و همچنین ازاین رویداد، جایزه بهترین فیلم از نگاه ملی، بهترین فیلمنامه و بهترین موسیقی متن را دریافت کرده، به زودی پس از فیلم سینمایی اکسیدان در گروه سینمایی زندگی اکران عمومی می شود.
"
زادبوم" دهمین ساخته ابوالحسن داوودی است که ۹ سال امکان نمایش عمومی پیدا نکرده است. این فیلم جز اولین آثاری است که در دولت دوازدهم با رفع برخی مشکلات توانسته روی پرده برود.
در این فیلم که فیلمبرداری آن در کشور آلمان، دوبی و ایران انجام شده است بازیگرانی چون عزت‌ الله انتظامی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، بهرام رادان، پگاه آهنگرانی، اولریکه کارگوس، احمد کاوری، مهدی سلوکی، احمد کاوری، علی مردانه، رضا آحادی و... به ایفای نقش پرداخته اند
فیلم سینمایی "زادبوم" از روز سه شنبه 11 لغایت یکشنبه 23 مهرماه ، راس ساعت 21 در محل سینما دیجیتال هنر مجموعه فرهنگی تالار وحدت لار پخش می شود .
 
 
 
 
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه