بازدید خبر : ۶۵٣
١٢ مهر ١٣٩۶ | ساعت ١٣:١١:۵١
کتاب عاشورایی «خلیل روئینا» در «پنجره های همیشه باز» بررسی می شود
<

کتاب عاشورایی «خلیل روئینا» در «پنجره های همیشه باز» بررسی می شود

دومین نشست شاعرانه و معرفتی «پنجره های همیشه باز» با محوریت معرفی و بررسی مجموعه شعر «کربلا زخمی ترین جای زمین» اثر «خلیل روئینا» در نگارخانه بهار برگزار می شود.

خلیل روئینا دبیر انجمن شعر آفتاب لار و از شاعران شناخته شده موسوم به آئینی در استان و حتی کشور است و حالا مجموعه شعر عاشورایی او که علیرغم کیفیت قابل قبول کمتر مورد توجه بوده قرار است به همت آموزشگاه آزاد هنری «بهار» و همکاری انجمن شعر آفتاب ساعت ۲۰/۳۰ روز چهارشنبه ۱۲ مهرماه در این آموزشگاه واقع در شهرجدید لار، روبروی سالن شهید زرگری برگزار گردد.

گفتنی است این کتاب پیش از این و در محرم سال پیش توسط موسسه «هفت برکه» گراش نیز رونمایی و بررسی شد.

مجموعه شعر «کربلا زخمی ترین جای زمین» در ۵۲۵ صفحه توسط انتشارات آرام دل در دهه اول محرم سال پیش به چاپ رسید و مشتمل بر اشعار و نوحه هایی است که از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۴ توسط این شاعر لاری سروده شده است.

غالب اشعار و نوحه های مجموعه «کربلا زخمی ترین جای زمین» را سیدعلی هاشمیان، نوحه خوان نام آشنای لاری در مراسم سینه زنی حسینیه حاج تقی لار خوانده است.

این مجموعه سومین کتاب شعر دبیر انجمن شعر آفتاب لار محسوب می شود و پیش از این مجموعه غزلیات «فواره های بی برگشت» و مجموعه رباعیات «گل های ماهتاب گردان» از خلیل روئینا چاپ و منتشر شده است.
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه