بازدید خبر : ٧۵١
١٧ مهر ١٣٩۶ | ساعت ١١:٢٢:٣٩
فراخوان پذیرش هنرجو در کارگاه "طراحی فرآیند خلاق معماری"
برگزاری دوره های تئوری و عملی معماری با رویکرد هنر ، فلسفه و سینما
<

فراخوان پذیرش هنرجو در کارگاه "طراحی فرآیند خلاق معماری"

 آموزش فرایند خلاق معماری در قالب درس گفتارهای چندگانه (بیست جلسه ای ) آبان ماه 1396 برگزار خواهد شد و هنرجو می پذیرد . کارگاه آموزش،  طراحی فرایند خلاق معماری  ،آغازی است از یک جریان طراحی معماری بومی که از نظرات و نقد صاحبنظران این حوزه استقبال می کند و از تمام معماران و طراحان شهری دعوت می کند تا آغاز این جریان معماری را در کنار تمام علاقه مندان این زمینه ی  مهم جامعه امروز با توان و شوق بیشتری برگزار کند ...
 

 
این کارگاه آموزش معماری بصورت تئوری (آموزش مبانی نظری) و عملی (اسکیس معماری ) ، در ارتباط با سه موضوع ، سینما ، فلسفه و مجازی سازی (نرم افزار) برگزار خواهد شد . درس گفتارها با رویکردی به تئوری ، اصل ترابط پذیری (بینامتنیت) در قالب تحلیل معمارانه ی آثار مهم سینمایی و فلسفی صورت می گیرد و به جایگاه و نقش نرم افزارها در خلق مفاهیم معماری پرداخته خواهد شد .
دستاورد این دوره از کارگاه آموزش معماری خلاق ، ژوژمان و نمایشگاه آثار معماری هنرجویان در بستر سرفصل های تدریس شده است و در یک جمع بندی نهایی ، تمام آثار معماری طراحی شده ، در محدوده ی جغرافیایی لارستان خواهد بود تا این کارگاه آموزشی بتواند پیشنهادها و راهکارهای علمی و بومی پایدار در اختیار معماری و شهرسازی این منطقه و صاحب نظران شهری آن ، قرار دهد .
مخاطبان این دوره ، مهندسان و دانشجویان معماری ، طراحان ، شهرسازان ، هنرمندان تجسمی ، طراحان داخلی و دیگر علاقه مندان حوزه های بین رشته ای هنر، سینما و فلسفه  هستند و برای اطلاعات کامل از موضوعات طرح شده و شیوه های ارائه درس گفتارها به وبگاه  habib-talebi.persianblog.ir یا شماره تلفن        09177829492  تماس حاصل فرمایید .
کارگاه آموزش،  طراحی فرایند خلاق معماری  ،آغازی است از یک جریان طراحی معماری بومی که از نظرات و نقد صاحبنظران این حوزه استقبال می کند و از تمام معماران و طراحان شهری دعوت می کند تا آغاز این جریان معماری را در کنار تمام علاقه مندان این زمینه ی  مهم جامعه امروز با توان و شوق بیشتری برگزار کند .
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه