بازدید خبر : ٢۶۶
٢۶ مرداد ١٣٩٨ | ساعت ٢٢:٠۶:۵٩
تجلیل سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان از عوامل نمایش طنز «توریست»
<

تجلیل سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان از عوامل نمایش طنز «توریست»

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان از عوامل نمایش "توریست" گروه فرهنگی هنری منجی لارستان تجلیل کرد. 

 
 
مجید حجتی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان  جمعه شب ٢۵ مرداد ماه در پایان نمایش طنز توریست گروه فرهنگی هنری منجی لارستان طی سخنانی ضمن قدردانی از عوامل این گروه اظهار داشت:چند مدتی که از مسئولیت بنده در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می گذرد، دغدغه ای که در بین مدیران شهرستان وجود دارد بحث نگاه عادلانه تر، منصفانه تر و ویژه تر به مردم فرهیخته شهرقدیم است. 
 
وی با بیان اینکه برای فعالیت های فرهنگی و هنری باید زیر ساخت های لازم فراهم شود تصریح کرد: نمایش "توریست" با بازیگران و عوامل کاربلد و فرهیخته نمونه ای از فعالیت‌های هنری بسیار ارزشمند از اهالی مردم فرهیخته شهر قدیم است که باید هنرنمایی عزیزان را قدر بدانیم.
 
حجتی همچنین در ادامه ابراز امیدواری کرد: ان شالله گروه های هنری که در حوزه نمایش و تئاتر مشغول فعالیت هستند پیشرفت بیشتری داشته باشند و آن ها را به زودی بر روی صحنه ببینیم.
 
در پایان این مراسم نیز سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان با اهدای لوح یادبود از سرپرست و کارگردان نمایش توریست تجلیل کرد. گفتنی ست نمایش توریست به مدت ٧ شب از ١٩ الی ٢۶ مرداد ماه که با استقبال شهروندان همراه بود، در تالار وحدت شهر لار به روی صحنه رفت.
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه