بازدید خبر : ٢۴٣
٢٧ شهريور ١٣٩٨ | ساعت ٢٢:٢٢:٢۴
شروع به کار مجدد سینما تالار وحدت شهر لار
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان خبر داد:
<

شروع به کار مجدد سینما تالار وحدت شهر لار

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان از شروع به کار مجدد سینما تالار وحدت شهر لار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان،مجید حجتی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در جمع تعدادی از خبرنگاران اظهار داشت: تالار وحدت شهر لار مختص سینما نبوده و برنامه های مختلفی در این مکان برگزار می شود، همین امر باعث خسارات به برخی تجهیزات و ایجاد برخی مشکلات در روند راه اندازی سینما دیجیتال شهر لار شده بود. 
 
وی در ادامه افزود: پس از پیگیری های صورت گرفته و با مساعدت های نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و خیرین برخی از تجهیزات از جمله روشنایی، سرویس بهداشتی و سیستم صوتی تالار وحدت تعمیر و نوسازی و آماده اکران فیلم های سینمایی روز کشور شد. 
 
وی با اعلام اینکه فیلم های «ایده اصلی» و «قصر شیرین» در آغاز به کار مجدد سینما اکران می شود خاطرنشان کرد:در انتخاب فیلم ها سعی داریم رضایت مخاطبان عام و خاص را جلب کنیم و در همین خصوص از آقایان محسن زارع و حمید منشی دو تن از فعالان حوزه سینما درخواست کردیم که در زمینه انتخاب فیلم  ما را همراهی کنند. 
 
حجتی همچنین استمرار اکران منظم فیلم ها را منوط به استقبال و حمایت های عموم مردم لارستان و به خصوص اهالی فرهنگ و هنر دانست و افزود:هر روز و در دو سانس اکران فیلم انجام می شود و اگر تعدادی بسیار کمی هم برای تماشای فیلم حضور یابند باز هم طبق برنامه اکران فیلم صورت می گیرد. 
 
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در پایان سخنان خود از زحمات و همکاری معاونت فرهنگی شهرداری لار  جهت راه اندازی سینما تقدیر و تشکر کرد.
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه