بازدید خبر : ٢٩٩
٧ مهر ١٣٩٨ | ساعت ١١:١٧:١۵
نخستین نمایشگاه عکس و ویدئو کلیپ «سیه پوشان» با تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد
<

نخستین نمایشگاه عکس و ویدئو کلیپ «سیه پوشان» با تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد

مراسم اختتامیه نمایشگاه عکس و ویدئوکلیپ سیه پوشان با حضور جمعی از مسولان و هنرمندان در تالار وحدت شهر لار برگزار شد.

مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه عکس و ویدئوکلیپ سیه پوشان با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان،سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان،روسای شورای اسلامی شهر لار و شهرستان و جمعی از عکاسان، هنرمندان،مسولان و اقشار مختلف مردم روز شنبه 6 مهر ماه در تالار وحدت شهر لار برگزار شد.
 
 در این مراسم مجید حجتی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان طی سخنان کوتاهی با اشاره به سخنان دکتر شریعتی مبنی بر اینکه اگر علم در خدمت علم،هنر در خدمت هنر و دین در خدمت دین باشد، تاثیرگذار و ارزشمند نخواهد بود تصریح کرد:اگر علم،هنر و دین در خدمت جامعه و مردم قرار بگیرد ارزشمند و تاثیرگذار خواهد بود.
 
 
وی در ادامه افزود:هنر، ارزش، تخصص در کنار هم به شکوفایی می رسد و اگر نیروی جوان نیز به این موارد اضافه شود این شکوفایی مضاعف خواهد شد که خوشبختانه در روند برگزاری نمایشگاه سیه پوشان همه این موارد را در کنار هم داشتیم و کار به خوبی صورت گرفت. حجتی همچنین در پایان از عوامل اجرایی نمایشگاه سیه پوشان، تعدادی از هنرمندان و مسئولان شهرستان برای همکاری در برگزاری نمایشگاه سیه پوشان تقدیر و تشکر کرد.
 
ارائه گزارشی از روند برگزاری نمایشگاه سیه پوشان توسط آریا جعفر زاده دبیر اجرایی نمایشگاه،قرائت بیانیه هیئت داوران ،پخش کلیپی از روند برپایی نمایشگاه ،دکلمه خوانی، اجرای گروه سرود مصباح الهدی لارستان،تقدیر از عوامل اجرایی نمایشگاه سیه پوشان و تقدیر از هیئت داوران از دیگر برنامه های این مراسم بود. در پایان نیز از برگزیدگان نخستین نمایشگاه سیه پوشان در بخش حرفه ای،موبایل و ویدئوکلیپ تجلیل شد.
 
اسامی برگزیدگان نخستین نمایشگاه عکس و ویدئوکلیپ سیه پوشان:
 
بخش حرفه ای: سعید اسماعیل زاده با یک اثر، حبیب طالب زاده دو اثر، سعید باقریه یک اثر، علی علیزاده یک اثر، عباس باغبان یک اثر، زینب علیرضایی دو اثر، عبدالمهدی بهزادی یک اثر، حسن عزیزیان دو اثر، محمد پارسیار دو اثر، یوسف عسکری دو اثر، مهدی پولادی یک اثر، کوکب کاکلی یک اثر، مسعود جعفری نژادان ۲ اثر، مهجبین مهرابی یک اثر، میلاد جهانگیر نژاد دو اثر، فاطمه میرجلیلی دو اثر، یوسف حیدری یک اثر، مریم موسوی دو اثر، راحله رهسپاری یک اثر، علی یگانه لاری دو اثر 
 
بخش عکس موبایل: فاطمه امینی یک اثر، حامد درویش زاده دو اثر
 
بخش ویدئوکلیپ: حسین رویین تن، ایوب محمودی، یوسف عسکری، امیرحسین زمانی، کیوان فتحی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه