بازدید خبر : ۴٩۶
١٠ آذر ١٣٩٨ | ساعت ١۶:٣٧:٣٩
کنسرت خیریه تقسیم مهربانی در لارستان برگزار شد.
کنسرت خیریه تقسیم مهربانی در لار
<

کنسرت خیریه تقسیم مهربانی در لارستان برگزار شد.

مراسم جشن خیریه تقسیم مهربانی شب گذشته در تاریخ9آذر98 با حضور مددجویان،سالمندان و بیماران در مجموعه فرهنگی هنری آموزشی وحدت لارستان برگزارشد.

جشن خیریه تقسیم مهربانی به همت حوزه مشارکت های اجتماعی دانشکده علوم پزشکی لارستان و توسط سمیه قنبری دبیراجرایی این جشن و با حضور آقای جلیل حسنی فرماندار محترم لارستان و آقای طاهری معاون فرماندار و خانوم عشرت جهاندیده عضو شورای شهرلار و مجیدحجتی ریاست اداره فرهنگ ارشاد اسلامی لارستان، درکنار مددجویان و بیماران و سالمندان در سانس اول برگزار شد.
 
اجرای گروه سنتور نوازان نیستان به سرپرستی خانوم رستاخیز،اجرای نمایش کمدی به کارگردانی آقای کمیلی و اجرای دفنوازان شهیاد و ویولن نوازان آرشه به سرپرستی سجاد رستم پور بخشی از برنامه های اجرا شده در سانس اول این جشن می باشد.
 
سانس دوم این برنامه، کنسرت موسیقی تقسیم مهربانی نام داشت و باحضور چشمگیر مردم در تالار وحدت لار برگزار شد و تمامی درآمدحاصل از این کنسرت صرف امور خیریه خواهدشد.ضمنا این برنامه سال پیش با عنوان فستیوال موسیقی خیریه باحضور پرشور هنرمندان و استقبال بی نظیر اقشارمختلف مردم در سه شب متوالی برگزارشد.
 
درادامه گزارش تصویری ریحانه دوست کامی از سانس اول این جشن می بینیم:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه