بازدید خبر : ١٢٨۵
١٠ اسفند ١٣٩۴ | ساعت ١٩:٠٨:۵٩
برنامه زمان بندی آیین اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات فارس اعلام شد
<

برنامه زمان بندی آیین اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات فارس اعلام شد

آیین اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات فارس به میزبانی لارستان ،روز جمعه 14اسفند ماه ، در مجموعه فرهنگی تالار وحدت لار برگزار خواهد شد...

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سید هادی عبدالرحیم زاده دبیر اجرایی  جشنواره :
آیین اختتامیه نخستین جشنواره مطبوعات فارس ،ساعت 9 صبح روز جمعه 14 اسفند ماه، با حضور حسین انتظامی معاون امورمطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجموعه فرهنگی تالار وحدت لار برگزار و از نفرات برگزیده تجلیل خواهد شد.
وی افزود: در روزهای 12 و 13 اسفند ماه  نیز از طرف دبیرخانه این جشنواره برنامه های جانبی و آموزشی در نظر گرفته شده است که از آن جمله برگزاری سه کارگاه تخصصی روزنامه نگاری در روز 12 اسفند و برگزاری انتخابات مجمع عمومی خانه مطبوعات لار در روز 13 اسفند می باشد.
دبیر اجرایی جشنواره مطبوعات فارس اضافه داشت :
 این جشنواره که برای نخستین بار در استان فارس به میزبانی لارستان برگزار می شود، فراتر از حد انتظار ظاهر شده و توانسته است با دریافت بیش از چهارصد اثر در سه بخش حرفه ای ، ویژه و پیشنهادی ،بیشترین مشارکت در سطح جشنواره های مطبوعات  استان ها را بخود اختصاص دهد.
وی ادامه داد: شب گذشته ، جمشید جعفرپور نماینده لارستان در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه از دبیرخانه این جشنواره بازدید و از نزدیک از روند برگزاری این جشنواره اطلاع حاصل کرد.
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه