بازدید خبر : ١٣٨٨
١۶ اسفند ١٣٩۴ | ساعت ١٠:۴۴:۵٨
اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات لار معرفی شدند +(گزارش تصویری)
<

اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات لار معرفی شدند +(گزارش تصویری)

خانه مطبوعات لار اولین شعبه مستقل از خانه مطبوعات فارس می باشد که انتخابات هیئت مدیره آن  پنج شنبه گذشته با حضور معاونت مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در تالار شورای اسلامی این شهر برگزار گردید.
 

به گزارش واحد روابط عمومی دبیرخانه دائمی جشنواره مطبوعات فارس ؛ در آئینی با حضور صابر سهرابی معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس،مدیران مسئول نشریات،سردبیران ،خبرنگاران و فعالان رسانه از لار و شهر های همجوار ، اولین انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات لار در محل تالار شورای شهر برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم سید هادی عبدالرحیم زاده دبیر اجرایی جشنواره مطبوعات ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این تشکل صنفی در لارستان ، گزارش کوتاهی از چگونگی عضو گیری و تشکیل این مجمع را ارائه نمود.
سپس صابر سهرابی معاون مطبوعاتی اداره کل ارشاد فارس دستورالعمل و نحوه برگزاری انتخابات را تشریح و پس از مشخص شدن هیئت رئیسه سنی ،کاندیداها به معرفی خود پرداختند و در پایان با انجام رأی‌گیری از افراد حاضر، حمید منشی، محمد خواجه‌پور، فرزاد قناعت‌پور، ابراهیم احمدی و عشرت جهاندیده به عنوان پنج عضو اصلی، ابوالحسن مویدی و غلامرضا حامدی‌پور به عنوان اعضای علی‌البدل و احمد مبشری ، داود مگردان به عنوان بازرسان هیئت مدیره خانه مطبوعات لارستان مشخص شدند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در حاشیه این برنامه در جمع خبرنگاران، گفت: این افراد برای مدت یکسال در سمت هیئت مدیره خانه مطبوعات به انجام وظیفه می‌پردازند.
سیدعلی‌اصغر رفعت‌حقیقی با بیان اینکه مهمترین وظیفه خانه مطبوعات کمک به توسعه علمی و فرهنگی و پیگیری مسائل اقتصادی خبرنگاران، مطبوعات و خبرگزاری‌هاست، افزود: امید می‌رود با تشکیل خانه مطبوعات در لارستان شاهد رشد کمی و کیفی فضای رسانه‌ای در این منطقه باشیم.
وی درباره سایر وظایف و اختیارات خانه مطبوعات لارستان، تصریح کرد: پیگیری حق و حقوق صنفی خبرنگاران، برنامه‌ریزی برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و برگزاری سیمنارها و جشنواره‌ها از عمده اختیارات خانه مطبوعات است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

عکس : حدیث حافظ زاده
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه