بازدید خبر : ٢٣٠٧
١٩ فروردين ١٣٩۵ | ساعت ١٣:١۶:٣٢
بسته سینمایی سال نو سینما دیجیتال هنر لار؛ اکران پرفروش ترین فیلم روز ایران «من سالوادور نیستم»
<

بسته سینمایی سال نو سینما دیجیتال هنر لار؛ اکران پرفروش ترین فیلم روز ایران «من سالوادور نیستم»

سینما دیجیتال هنر لار در سال جدید و با رویکردی متفاوت در صدد است تا پیوندی نو بین شهروندان و هنر هشتم ایجاد نماید.در همین راستا جدای از فعالیت های حرفه ای انجمن سینمای جوان لار ، می کوشد تا با اکران فیلم های روز ایران ،درپر کردن اوقات فراغت همشهریان نقش آفرینی مطلوب و معقولی را ایفا نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و به نقل از مدیریت مجموعه فرهنگی تالار وحدت لار؛ «من سالوادور نیستم »اولین فیلم بلند سینما دیجیتال هنر لار در سال جدید است که از تاریخ 21 فروردین ماه  برای علاقه مندان پخش می شود.
امین شریفی لاری درباره این فیلم بیان داشت : انتخاب «من سالوادور نیستم» با توجه به رویکرد این مجموعه در همگام بودن با فیلم های روز ایران و همچنین درخواست مخاطبان برای پخش آثار سینمایی با درون مایه کمدی  که موجبات نشاط اجتماعی را فراهم می آورد صورت گرفته است.وی گفت : در قدم بعدی فیلم های «بادیگارد» و «کفشهایم کو» مد نظر است که تاریخ قطعی اکران این فیلم ها نیز متعاقبا اعلام می گردد.
من سالوادور نیستم  فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی و بازیگری رضا عطاران، یکتا ناصر، مهدی محرابی، کارول ویدونی، بری فیوکا، سوگل محرابی و ژیلا صادقی با حضور ریوالدو فوتبالیست مشهور برزیلی می باشد.
خلاصه داستان اینگونه است که : ناصر و خانواده‌اش به واسطه آژانس تعطيلات رويايي برای سفری سياحتی به برزيل دعوت مي‌شوند، آنجل دختری برزيلی، او را با نامزد سابق خود اشتباه گرفته است و ...
این فیلم از تاریخ شنبه 21 فروردین ماه ، ساعت شش بعد از ظهر در سینما دیجیتال هنر مجموعه فرهنگی تالار وحدت پخش خواهد شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه