بازدید خبر : ١٠٧۴
٢۴ فروردين ١٣٩۵ | ساعت ١١:٠٢:٠٧
«بادیگارد» گام دوم بسته سینمایی سال نو سینما دیجیتال هنر
<

«بادیگارد» گام دوم بسته سینمایی سال نو سینما دیجیتال هنر

دراخبار به نقل از مدیریت مجموعه فرهنگی تالار وحدت مطلع شدیم که در گام دوم بسته سینمایی سال نو پس از اکران فیلم «من سالوادور نیستم»،«بادیگارد»نامزد بهترین فیلم سی وچهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در دستور کار این سینما قرار خواهد گرفت...
 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان ؛ سینما دیجیتال هنر لار به منظور پیوند شهروندان و سینما و پخش فیلم های روز ایران ، «بادیگارد» آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا را از تاریخ شنبه 28فروردین ماه اکران عمومی می نماید.
گفتنی است این فیلم ساعت 8 شب ، بلافاصله پس ازاتمام فیلم «من سالوادور نیستم» پخش خواهد شد.علاقه مندان جهت تهیه بلیط هر دو فیلم می توانند در ساعات 18 و 20 به تالار وحدت مراجعه نمایند.
«بادیگارد» برنده سیمرغ بلورین بهترین جلوه های بصری و بهترین بازیگر نقش اول مرد (با هنرنمایی پرویز پرستویی) از سی چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر شده است.
 
«بادیگارد» درباره محافظی شخصی است که از جان یکی از شخصیت‌های مهم نظام محافظت می‌کند اما در جایی و براساس حوادثی متوجه می‌شود که او بیش از آن که به فکر نظام باشد به فکر منافع شخصی است. محافظ شخصی دچار تشکیک می‌شود و همین امر باعث می‌شود که محافظت از آن فرد را کنار بگذارد. اما به دلیل خدمات و خلوصی که در وی وجود دارد او را به محافظت از فرد دیگری می‌گمارند که یکی از فعالان هسته‌ای کشور است.
 
 
 
 
 
 
 
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  • نام: بدون نام | وبسایت:


    سلام ببخشید تاریخ پایان اکرانش تا کی هست؟ تا کی توی تالار وحدت اکران میشه

  •   

    اخبار ویژه