بازدید خبر : ١٣١٩
٣٠ فروردين ١٣٩۵ | ساعت ١٣:٠٧:١٣
سلسله نشست های تبارشناسی «فرقه های ها ی نوظهور و جریانات تکفیری» در لارستان برگزار گردید + (تصاویر)
<

سلسله نشست های تبارشناسی «فرقه های ها ی نوظهور و جریانات تکفیری» در لارستان برگزار گردید + (تصاویر)

انجمن حکمت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در اولین گام خود اقدام به برگزاری سلسله جلسات با موضوعات «فرقه های نوظهور و جریانات تکفیری» با حضور دکتر صدرا حافظ از دانشگاه ادیان و مذاهب قم نمود. این نشست ها در سطوح مختلف و به مدت چهار روز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ؛ به همت انجمن حکمت  با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد لارستان،سلسله جلساتی با موضوع «فرقه های نوظهور و جریانات تکفیری» به طور فشرده و به مدت چهار روز برگزار گردید.
در این نشست ها که در سطوح مختلف سنی برگزار شد ، گروه های نخبه ی دانش آموزی و دانشجویی، طلاب حوزه علمیه و مدیران فرهنگی حضور داشتند.همچنین مساجد جامع لار، لطیفی و مسجدالنبی هر کدام بطور جداگانه میزبان این کلاس ها بودند.
سخنران مدعو این نشست دکتر صدرا حافظ استاد دانشگاه ادیان و مذاهب قم بود که در مباحث خود؛ادیان نوظهور ، عرفان های کاذب و جریان تکفیری را مورد بازشناسی و تحلیل مبنایی قرار داد.انجمن نوپای حکمت می کوشد تا با برگزاری این جلسات ، سطح آگاهی مردم  در حوزه معرفتی را افزایش دهد.
علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در این انجمن همه روزه صبح ها به واحد فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و عصر ها به خانه فرهنگ شماره یک مراجعه نمایند.
 
عکس : کیوان فتحی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
اضافه کردن دیدگاه جدید

  

اخبار ویژه