موسیقی

"رهام اخضری" خواننده جوان و شناخته شده لاری، جدیدترین اثرخود را با عنوان "پریزاد" منتشر کرده است که درادامه می توانید قطعه کامل این اثر را دریافت کنید.
١١ ارديبهشت ١٣٩٩ - ١٣:١٣:١۶
 • ١٠ آذر ١٣٩٨ - ١۶:٣٧:٣٩
  مراسم جشن خیریه تقسیم مهربانی شب گذشته در تاریخ9آذر98 با حضور مددجویان،سالمندان و بیماران در مجموعه فرهنگی هنری آموزشی وحدت لارستان برگزارشد.
 • ٢۴ آبان ١٣٩٨ - ١۶:۴٠:۵٧
  کنسرت گروه موسیقی" آوای مهر" در دو بخش سنتی و محلی در تالار وحدت لارستان به اجرا رسید.
 • ١٨ آبان ١٣٩٨ - ١٣:١٩:٢٢
  کنسرت موسیقی گروه (( آوای مهر )) ساعت 20 روزهای 23 و24 آبان 98 در مجموعه فرهنگی هنری و آموزشی وحدت لار اجرا می شود.
 • ١١ مرداد ١٣٩٨ - ٢٣:۵٠:١١
  تالار وحدت لار دوشنبه ۷ مردادماه میزبان ۹ گروه موسیقی سنتی و پاپ فعال در لارستان در قالب دومین جشنواره موسیقی «برکه» بود.
 • ٢۶ تير ١٣٩٧ - ٠٧:۴٣:۵٢
  چهارمین کنسرت هنرجویی نوای گیتار از تاریخ 26 الی 31 تیر ماه ساعت 20:30 در سالن استاد جمالی ( خانه فرهنگ ) برگزار خواهد گردید . علاقه مندان می توانند جهت تهیه بلیط به خانه فرهنگ یا فرهنگسرای مرتضوی مراجعه نمایند.  
 • ٩ اسفند ١٣٩۶ - ١١:١٠:٣٣
  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان / بالاخره انتظار علاقه مندان به موسیقی پاپ به سر رسید و پس از یکسال وقفه ، چهارمین کنسرت پاپ با حضور خواننده محبوب نسل جوان "فرزاد فرزین" در تالار وحدت لار برگزار خواهد شد . این کنسرت در تاریخ دوشنبه 14 اسفند ماه ، در دو سانس به ساعت 18 و 21 پذیرای دوستداران به هنر موسیقی پاپ می باشد . شهروندان جهت تهیه بلیط می بایست از سامانه آنلاین shiraztic.ir  بصورت اینترنتی خریداری نمایند .  
 • ٧ آذر ١٣٩۶ - ١٣:۵٨:۵٠
  در تاریخ 9 و 10 آذرماه ، کنسرت موسیقی پاپ با اجرای گروه "اکسنت" و به خوانندگی رضا حجازی در مجموعه فرهنگی تالار وحدت لار اجرا می شود. علاقه مندان جهت تهیه بلیط می بایست به سامانه آنلاین خرید بلیط lartik.ir مراجعه نموده و یا سه ساعت قبل از شروع کنسرت بلیط را از درب تالار وحدت خریداری نمایند.
 • ٢ آذر ١٣٩۶ - ١٣:٠٣:٠٠
  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان ؛ گروه های پذیرفته شده در بخش رقابتی نهمین جشنواره موسیقی استان فارس مشخص شدند.در این میان نام گروه هم نوازی "ایراهستان" از شهرستان لارستان به چشم می خورد . لازم بذکراست که گروه موسیقی "ایراهستان" تاکنون توانسته است چهار مقام استانی از جمله دو مقام اول ، یک مقام دوم و یک مقام سوم را از جشنواره موسیقی فارس کسب نماید. این گروه همچنین به عنوان گروه هنری برگزیده از استان فارس در کشور بوسنی هرزگوین به اجرای موسیقی سنتی ایرانی پرداخته است.    
 • ٣٠ مهر ١٣٩۶ - ١٢:١۵:٣٨
  ستاد برگزاری جشنواره موسیقی فارس فراخوان این رویداد مهم موسیقی استان را اعلام کرد؛متن فراخوان در روزهای آتی برای آموزشگاه های آزاد موسیقی نیز ارسال خواهد شد...
 • ٣١ تير ١٣٩۶ - ١١:٠٨:٠٣
  کنسرت «شب فراق» عنوان کنسرت جدید گروه موسیقی سنتی «سرآغاز» است که ساعت ۲۱ پنجم و ششم مردادماه در تالار وحدت لار اجرا می شود.این کنسرت به سرپرستی حامد درباری نوازنده و مدرس سنتور و با خوانندگی مجتبی حسن پور و همراهی تمبک حمید رضا اقدام اجرا و به زنده یاد استاد پرویز مشکاتیان تقدیم می شود.علاقه مندان می توانند جهت تهیه بلیط به فروشگاه محصولات فرهنگی «سیما فیلم» واقع در شهر جدید، خیابان راهنمایی و رانندگی مراجعه نمایند.  
 • ۵ بهمن ١٣٩۵ - ١٠:۴١:٠٩
  لارستان و روستای کورده تا چند روز دیگر میزبان ۱۲ گروه سرود از نقاط مختلف کشور است که در سومین جشنواره سرود رضوی شرکت خواهند کرد. در این جشنواره که از ۱۳ تا ۱۵ بهمن و با محوریت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در این روستا برگزار خواهد شد، ۱۲ گروه از ۱۲ استان کشور به رقابت می پردازند و در مدت برگزاری قرار است پرچم متبرک گنبد حرم‌های مطهر حضرت سیدالشهدا (ع)، امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و احمد بن موسی (ع) به اهتزار درآید...
 • ٢۴ آذر ١٣٩۵ - ١٠:۴۵:١١
 • ١ مهر ١٣٩۵ - ١٢:١١:٢١
  عکاس : فاطمه بازیار
 • ٢٧ مرداد ١٣٩۵ - ١٢:٢٧:٣٨
  غلامرضا ظریف  هنرمند و استاد موسیقی شهرستان لار در سن 90 سالگی دار فانی را وداع گفت .به گزارش صحبت نو ؛ غلامرضا ظریف هنرمند شهر لار ،خالق آثار گهر و باد بهار  بعلت بیماری  روز گذشته در بیمارستان امام رضا (ع) به دیار حق شتافت .  این هنرمند سالیان سال در عرصه موسیقی  ساز تار فعالیتی چشمگیری  داشت و بنا به گفته کارشناسان موسیقی یکی از نوابغ این ساز محسوب می گردد.